Na moim biurku w lutym / Czyli projekty graficzne i ilustracje do książki

vendredi, février 09, 2018

Dzień dobry, 
Miło mi, że mogę podzielić się z Tobą moimi ostatnimi projektami i zdjęciami zza kulis pracy nad nowymi zleceniami. W lutym wróciłam po zimowej przerwie i wspólnie z Ulą Zarzycką z bloga o języku francuskim Français mon amour pracowałyśmy nad jej nowym projektem książek, ebooków. Uwielbiam z nią pracować, ponieważ daje mi pełne zaufanie jeśli chodzi o realizacje takich kreatywnych zleceń. To już nasz drugi, wspólny projekt. Tym razem przygotowywałam okładki do jej dwóch publikacji - ebooków związanych z nauką języka francuskiego. 
Efekty naszej współpracy będziecie mogli zobaczyć w krótce na moim blogu, szykuję nawet krótki wywiad z Ulą dla tych, którzy są zainteresowani nauką języka francuskiego, ale zanim nastąpi premiera książek i wywiadu... zapraszam na wizytę w pracowni i kilka zdjęć tzw od kuchni.
Wszystkie ilustracje malowane były przez ze mnie ręcznie, tuszem i akwarelami, co dało delikatny i zarazem niepowtarzalny efekt, którego komputer niestety nie jest w stanie wykonać. Następnie skanowanie ilustracji, korekta i projekt już w komputerze. Temat jak wiadomo, mój ulubiony :) Paryż, paryżanki, zabytki tego malowniczego miasta. Podczas sesji fotograficznej przy pracy w buszu pędzli i kredek udało się uchwycić samą autorkę prac, czyli mnie. Bardzo lubię to zdjęcie dlatego, że wyszło przypadkiem.
Jeśli podobał Ci się krótki reportaż z cyklu "Na moim biurku", daj znać a będą się pojawiać częściej. Może masz pytania dotyczące moich projektów? Jeśli tak śmiało napisz do mnie. Ja tymczasem wracam do pracy, bo nowe zlecenia czekają na realizację a nieprzeczytane wiadomości od Was czekają na moją odpowiedź. Tak jak wspominałam, gotowe okładki do książek będziesz mógł zobaczyć wkrótce na moim blogu. Tymczasem, życzę Ci owocnej pracy, cokolwiek robisz! 


KONTAKT
​Masz pomysł na ilustrację, akwarelę czy rysunek, który mogę dla Ciebie namalować? 
Myślisz o spersonalizowanym projekcie? Masz do mnie pytania odnośnie
współpracy czy zamówień?


Napisz do mnie: atelier@annaostapowicz.com


Odpowiem Ci z przyjemnością!

You Might Also Like

0 komentarze

Instagram

Subscribe